Nakładka na żelazko jest produktem doskonale znanym w przemyśle odzieżowym. Walory użytkowe powodują zastosowanie jej w gospodarstwie domowym, jako niezbędny element w czasie prasowania. Wykonana jest z nieprzywieralnego materiału P.T.F.E., które jest odporne na temperatury do 250 C. Sprawia, że prasowanie materiałów syntetycznych czy jedwabiu staje się łatwiejsze i pozbawione ryzyka ich zniszczenia. Ułatwia szybkie prasowanie bez wybłyszczeń, eliminuje stosowanie mokrych ścierek. Powoduje lepsze rozprowadzanie pary po materiale. Dzięki niej możesz prasować delikatne tkaniny przy wyższych temperaturach żelazka, które gwarantują bardzo dobrą jakość pary. Nakładka jest uniwersalna i nadaje się dowszystkich typów żelazek - łatwa do zamontowania poprzez zaczepienie przymocowanej do niej sprężynki na tylnej krawędzi żelazka lub przełożenie jej pod jej uchwytem.

                                                                                                                    

                                                                                 

 

  Siatka do prasowania 40x60 zabezpiecza delikatne tkaniny przed przypaleniem podczas prasowania. Dzięki swojej przezroczystości sprawia, że prasowane przedmioty pozostają widoczne. Umożliwia bezpieczne i łatwe prasowanie delikatnych tkanin, takich jak nylon, jedwab, itp. Odporna na temperatury do 200 C. Wykonana jest ze 100% poliestru.

       

Poduszka do prasowania służy do rozprasowyw ania zagnieceń trudno dostępnych części garderoby, firan, obrusów itp. Wykonana z metalizowanej tkaniny i poliestru odbijającej ciepło. Chroni dłoń przed poparzeniem.